Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz  zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Rozumiem

Obiekty użytkowe jak urzędy, szpitale, szkoły, biura wymagają wyjątkowo trwałych rozwiązań dla powierzchni podłogowych o dużym natężeniu ruchu, niejednokrotnie także specyficznych wymaganiach użytkowych jak np. antyelektrostatyczność.

Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom razem ze swoją ofertą wysokiej jakości wykładzin z PVC łączących funkcjonalność z atrakcyjnym wzornictwem. Oferujemy specjalistyczne wykładziny podłogowe renomowanych producentów, spełniające wszelkie normy BHP oraz różnorodne parametry techniczne. Wszystkie produkty cechuje wysoka trwałość, odporność na ścieranie, wgniatanie, prostota cięcia i montażu arkuszy metodą spawania, a także łatwość i ekonomiczność utrzymania w czystości. Szeroka paleta wzorów i kolorów umożliwia dobór wykładziny do każdego rodzaju pomieszczenia i stworzenie oryginalnych, zgodnych z aktualnymi trendami aranżacji.

Ponadto w ofercie posiadamy także okładziny ścienne, akcesoria wykończeniowe oraz chemię do konserwacji podłóg.

Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów do ich obiektów oraz dostępność szerokiej gamy produktów.

 

Firmom wykonawczym służymy doradztwem technicznym oraz zapewniamy szkolenia produktowe i dostęp do próbek materiałów.

Oprócz podstawowego produktu w postaci wykładzin oferujemy także produkty uzupełniające takiej jak sznury do spawania, akcesoria wykończeniowe oraz kleje.

Wszystkie zamówione produkty możemy dostarczyć bezpośrednio na inwestycję oszczędzając tym samym cenny czas naszych Klientów.

Projektantom zapewniamy wsparcie merytoryczne w procesie projektowania.

Pomagamy dobrać odpowiedni produkt, który pozwoli na stworzenie projektu atrakcyjnego dla inwestora oraz spełniającego wszelkie wymagania techniczne obiektu.

Dla ułatwienia pracy oddajemy do dyspozycji projektanta materiały takie jak katalogi i wzorniki produktów.

Inwestorom pomagamy w wyborze produktu, który spełni jego oczekiwania estetyczne przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfiki danego obiektu. 

Szeroka oferta rozwiązań od różnych producentów umożliwia nam zoptymalizowanie kosztów inwestycji poprzez wybór rozwiązania o najlepszej relacji jakości do ceny.

Dzięki portfelowi firm wykonawczych z którymi pracujemy od wielu lat, możemy zarekomendować zaufanego i solidnego wykonawcę.

 
Szkoły, przedszkola, żłobki

Placówki edukacyjne to miejsca, które muszą sprostać bardzo wielu wymaganiom, aby zapewnić jak najlepsze warunki do zabawy i nauki dla dzieci,...

Szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie

Wybierając wykładzinę podłogową dla obiektu służby zdrowia musimy wziąć pod uwagę wymagania zarówno pacjentów, pracowników jak również odwiedzających. Priory...

Pomieszczenia biurowe, urzędy

Dobrze zaprojektowane wnętrze jest wizytówką, która ma wpływ na wizerunek zarówno w przypadku firm, jak i instytucji. Obiekty tego typu stawiają przed p...

Realizacje

Pliki do pobrania
atesty, deklaracje, itp.

TARKETT POLSKA oddział JASŁO - instrukcje, zalecenia

 

TARKETT POLSKA

 

ŚRODKI CHEMICZNE

 

MUREXIN