Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz  zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Rozumiem

SOLIDNE ROZWIĄZANIA DLA RUROCIĄGÓW TECHNOLOGICZNYCH Z TWORZYW SZTUCZNYCH.

Instalacje ciśnieniowe oparte na tworzywach sztucznych są powszechnie stosowanym rozwiązaniem m.in. w oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, basenach kąpielowych czy w chłodnictwie.

Zdając sobie sprawę jak duże znaczenie mają wydajność i niezawodność każdej instalacji, wspieramy naszych klientów w wyborze właściwych rozwiązań, które gwarantują bezpieczne i optymalne użytkowanie systemów ciśnieniowych.

  • Wspieramy proces projektowania i realizacji rurociągów technologicznych, dzieląc się z naszymi klientami doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą.
  • Pomagamy wybrać bezpieczne rozwiązania zgodne z wymaganiami konkretnej inwestycji.
  • Doradzamy jak optymalizować koszty związane z wykonaniem i eksploatacją instalacji.
  • Posiadamy szeroki zakres produktów z tworzyw takich jak PVC-U, PVC-C, PE i PP-H.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego serwisu poświęconego systemom ciśnieniowym z tworzyw sztucznych

www.systemy-cisnieniowe.pl

katalog pvc


Tworząc nasz katalog postanowiliśmy, że oprócz rozbudowanej oferty produktowej damy naszym Klientom dodatkowo coś specjalnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy jak ważną rzeczą jest wiedza. To właśnie nią postanowiliśmy się podzielić z naszymi Klientami, aby usprawnić ich codzienną pracę oraz pomóc w rozwoju ich biznesów. 

Nasz katalog Systemy ciśnieniowe z tworzyw sztucznych to bogata oferta produktowa oraz niezbędna wiedza techniczna. Zachęcamy do pobrania już teraz!

Katalog PVC-U Katalog PE