Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz  zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Rozumiem

Kariera z Budmech

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w obsłudze wybranych segmentów rynków.

Koncentrujemy się na tym, aby w sposób rzetelny i kompleksowy odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Bogate doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz indywidualne podejście przekłada się na silną i ugruntowaną pozycję na rynku oraz satysfakcjonujące relacje z kontrahentami.


Dlaczego Budmech

Jako pracodawca doskonale rozumiemy, że siłą każdej organizacji są ludzie, a pozycja firmy na rynku jest w dużej mierze ich zasługą.

Stawiamy, zatem na długoterminową współpracę i lojalnych pracowników. Cenimy ludzi ambitnych, otwartych na zmiany, a przede wszystkim takich, którzy zamiast "lekko" wybierają "lepiej".

Rozwój

growthZależy nam, aby wraz z firmą rozwijali się również ludzie. Dlatego oferujemy dostęp do programów szkoleniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego.

Pracownicy mogą podnosić poziom swoich kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji poprzez wewnętrzne szkolenia produktowe, kursy i szkolenia zewnętrzne oraz dedykowane programy edukacyjne.

Sport

sportCenimy ducha walki zarówno w pracy jak i poza nią, dlatego z chęcią wspieramy aktywności pracowników "po godzinach". W związku z tym oferujemy dostęp do programów sportowych Multisport Benefit, a także jesteśmy otwarci na różnego rodzaju inicjatywy własne pracowników.

Jedną z nich jest cykliczny już udział drużyny Budmech Strong w biegu z przeszkodami Runmageddon, gdzie woda, ogień i lód za każdym razem poddają próbie fakt bycia zgranym, mogącym liczyć na siebie nawzajem zespołem.

Zdrowie

healthPonieważ zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin jest dla nas bardzo ważne, wszyscy mają możliwość skorzystania z jednego z pakietów prywatnej opieki zdrowotnej.

 

Szukamy ludzi odważnych

jumpSzukamy odważnych, którzy nie boją się i chcą sięgać po więcej!

Ludzi dynamicznych, zaangażowanych oraz wyznających zasadę, że dla ciągłej nauki nie ma alternatywy.
Ponadto osoby chcące dołączyć do naszego zespołu powinny odznaczać się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością współdziałania oraz nastawieniem na szukanie rozwiązań. Nie bez znaczenia pozostaje także zdolność szybkiego przystosowania do zmieniającego się otoczenia, pomysłowość i proaktywność.

Podczas rekrutacji z reguły przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne składające się z 2 do 3 etapów. Na początku pytamy przede wszystkim o doświadczenie oraz o sytuacje zawodowe, w których kandydaci wykorzystywali niezbędne na obsadzanym stanowisku wiedzę i umiejętności. Później chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o postawie w codziennej pracy, zaangażowaniu w realizację codziennych zadań, ambicjach zawodowych, o tym, co kandydata motywuje a co zniechęca.

Ważną rolę podczas poszukiwania odpowiednich kandydatów pełni rekrutacja wewnętrzna, która daje szansę naszym pracownikom na awans lub przekwalifikowanie się w ramach struktur firmy.

Dołącz do nas

Jeśli po przeczytaniu powyższych informacji uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i masz ochotę dołączyć do naszego zespołu - napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
i przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy powitać w naszych szeregach.