Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz  zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Rozumiem

Od początku działalności nasza firma mocno inwestuje w rozwój i specjalizację. Ewoluowaliśmy od hurtowni materiałów budowlanych do wyspecjalizowanego dostawcy kompleksowych rozwiązań dla wybranych segmentów rynku.

Dążymy do tego, aby stać się preferowanym partnerem biznesowym w obszarach naszej działalności.

W naszej firmie nie ma miejsca na stagnację, jesteśmy nastawieni na poszukiwanie i wdrażanie nowości oraz ulepszeń. Dotyczy to zarówno oferty, jak i rozwiązań wspierających pracę naszą i naszych klientów. Wraz z partnerami podejmujemy wyzwania związane z realizacją stawianych przed nimi wymagań. Zespół, który podejmuje te wyzwania, to sumienni, odpowiedzialni i otwarci ludzie. Skutecznie identyfikują potrzeby klienta i starannie dobierają optymalne rozwiązania.

Stawiamy na uczciwość i długofalowość, zarówno w relacjach między naszymi Pracownikami, jak i Kontrahentami. Uważamy, że najbardziej satysfakcjonująca współpraca to ta oparta na zasadach "wygrany – wygrany", gdzie obie strony mogą czerpać z niej korzyści.

Wierzymy, iż takie podejście najlepiej obrazuje stwierdzenie "Partner dla wymagających". Jest to obietnica profesjonalizmu, którą odważyliśmy się zdeklarować, a teraz każdego dnia robimy wszystko aby ją konsekwentnie wypełniać.

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kontrahentów oferujemy:

 

Dostępność.

Siła naszej oferty to nie tylko szeroki zakres asortymentu, ale przede wszystkim wysoki poziom jego dostępności w magazynach. Oprócz zlokalizowanego pod Warszawą Magazynu Centralnego, posiadamy oddziały handlowe w Warszawie, Olsztynie i Lublinie. Całość stanów magazynowych podlega ciągłemu procesowi kontroli ilościowej oraz jakościowej. 

Dzięki sprawnie zarządzanej logistyce, jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb, dostarczając towar w określonym czasie do siedziby Klienta bądź bezpośrednio na inwestycję. 

Wsparcie.

Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie realizacji projektu. Z uwagą analizujemy potrzeby i pomagamy dobrać najlepsze rozwiązania. Nasi specjaliści pozostają zawsze do dyspozycji, służąc wsparciem technicznym i fachową wiedzą.

Na potrzeby inwestycji jesteśmy w stanie przygotować dokumentację techniczną, rysunki i kalkulacje projektowe. Organizujemy prezentacje oraz szkolenia produktowe. Ponadto udostępniamy opracowane przez nas katalogi techniczne i produktowe, a także szereg materiałów szkoleniowych w formie multimedialnej bazy wiedzy.

 

Jakość.

Jakość to nie tylko cecha produktu, to sposób w jaki firma podchodzi do relacji z Klientami. Dla nas oznacza to przede wszystkim spójność oczekiwań Klienta z usługą, którą od nas otrzymuje.

Dbamy o to aby na każdym etapie współpracy, od pierwszego kontaktu z Klientem poprzez złożoną ofertę po dostawę towaru, działać w sposób rzetelny a dostarczane rozwiązania zawsze skutecznie realizowały potrzebę Klienta. Osiągamy to poprzez ciągła ewaluację naszych dostawców i produktów, podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników oraz konsekwentną politykę jakości.

Innowacyjność.

Innowacyjność to pewien szczególny rodzaj myślenia, który nie pozwala spocząć na laurach i pcha nas do ciągłego rozwoju. To odkrywanie nowych możliwości, testowanie nowych rozwiązań, rozwijanie i ulepszanie tego co już działa.

Dzięki takiemu podejściu wdrożyliśmy w firmie wiele rozwiązań. Zaczynając od tych, które usprawniają naszą codzienną pracę, pozwalają na lepsze zarządzanie informacją a także procesami od obsługi zamówienia, po wydanie lub dostarczenie towaru Klientowi. To także projekty wspierające pracę Klienta jak na przykład internetowa platforma B2B do samodzielnego zarządzania zamówieniami, płatnościami oraz reklamacjami.