Kariera z Budmech

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w obsłudze wybranych segmentów rynków.

Koncentrujemy się na tym, aby w sposób rzetelny i kompleksowy odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Bogate doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz indywidualne podejście przekłada się na silną i ugruntowaną pozycję na rynku oraz satysfakcjonujące relacje z kontrahentami.

Dlaczego Budmech?

Wiemy, że siłą każdej organizacji są ludzie, a pozycja firmy na rynku jest w dużej mierze ich zasługą.

Stawiamy zatem na długoterminową współpracę i lojalnych pracowników. Cenimy ludzi ambitnych, otwartych na zmiany, a przede wszystkim takich, którzy zamiast „lekko” wybierają „LEPIEJ”.

Rozwój

Zależy nam, aby wraz z firmą rozwijali się również ludzie. Dlatego oferujemy dostęp do programów szkoleniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego pracownika.

Pracownicy mogą podnosić poziom swoich kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji poprzez wewnętrzne szkolenia produktowe, kursy i szkolenia zewnętrzne oraz dedykowane programy edukacyjne.

Sport

Cenimy ducha walki zarówno w pracy jak i poza nią, dlatego z chęcią wspieramy aktywności pracowników „po godzinach”.

W związku z tym oferujemy dostęp do programów sportowych Multisport Benefit, a także jesteśmy otwarci na różnego rodzaju inicjatywy własne pracowników.

Zdrowie

Ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin jest dla nas bardzo ważne, wszyscy mają możliwość skorzystania z jednego z pakietów prywatnej opieki zdrowotnej.

Szukamy odważnych, którzy nie boją się i chcą sięgać po więcej!

Ludzi dynamicznych, zaangażowanych oraz wyznających zasadę, że dla ciągłej nauki nie ma alternatywy. Ponadto osoby chcące dołączyć do naszego zespołu powinny odznaczać się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością współdziałania oraz nastawieniem na szukanie rozwiązań. Nie bez znaczenia pozostaje także zdolność szybkiego przystosowania do zmieniającego się otoczenia, pomysłowość i proaktywność.

Podczas rekrutacji z reguły przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne składające się z 2 lub 3 etapów. Na początku pytamy przede wszystkim o doświadczenie oraz o sytuacje zawodowe, w których kandydaci wykorzystywali niezbędną na obsadzanym stanowisku wiedzę oraz umiejętności. Później chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o postawie w codziennej pracy, zaangażowaniu w realizację codziennych zadań, ambicjach zawodowych, o tym, co kandydata motywuje, a co zniechęca.

Ważną rolę podczas poszukiwania odpowiednich kandydatów pełni rekrutacja wewnętrzna, która daje szansę naszym pracownikom na awans lub przekwalifikowanie się w ramach struktur firmy.

Sprawdź kogo szukamy!

Zobacz nasze aktualne rekrutacje w serwisie Pracuj.pl