Jako pracodawca doskonale rozumiemy, że siłą każdej organizacji są ludzie, a pozycja firmy na rynku jest w dużej mierze ich zasługą.

Stawiamy zatem na długoterminową współpracę i lojalnych pracowników. Cenimy ludzi ambitnych, otwartych na zmiany, a przede wszystkim takich, którzy zamiast „lekko” wybierają „lepiej”.

Szukamy odważnych, którzy chcą sięgać po więcej!

Ludzi dynamicznych, zaangażowanych oraz wyznających zasadę, że dla ciągłej nauki nie ma alternatywy. Ponadto osoby chcące dołączyć do naszego zespołu powinny odznaczać się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością współdziałania oraz nastawieniem na szukanie rozwiązań. Nie bez znaczenia pozostaje także zdolność szybkiego przystosowania do zmieniającego się otoczenia, pomysłowość i proaktywność.

Podczas rekrutacji z reguły przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne składające się od 2 do 3 etapów. Na początku pytamy przede wszystkim o doświadczenie oraz o sytuacje zawodowe, w których kandydaci wykorzystywali niezbędną na obsadzanym stanowisku wiedzę oraz umiejętności. Później chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o postawie w codziennej pracy, zaangażowaniu w realizację codziennych zadań; pytamy też o ambicje zawodowe oraz o to, co kandydata motywuje, a co zniechęca.

 • Rozwój

  Zależy nam, aby wraz z firmą rozwijali się również ludzie. Dlatego oferujemy dostęp do programów szkoleniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego pracownika.

  Podnoszenie poziomu swoich kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji odbywa się poprzez wewnętrzne szkolenia produktowe, kursy i szkolenia zewnętrzne oraz dedykowane programy edukacyjne.

 • Sport

  Cenimy ducha walki zarówno w pracy jak i poza nią, dlatego z chęcią wspieramy aktywności pracowników „po godzinach”. W związku z tym oferujemy dostęp do programów sportowych Multisport Benefit, a także jesteśmy otwarci na różnego rodzaju inicjatywy własne pracowników.

 • Zdrowie

  Ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin jest dla nas bardzo ważne, wszyscy mają możliwość skorzystania z jednego z pakietów prywatnej opieki zdrowotnej.

Dołącz do nas!

Zobacz kogo aktualnie szukamy:

© Copyright - Budmech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.