Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz  zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Rozumiem
Image not available

Zmieniamy się. Zobacz.

Image not available

Zmieniamy się.

Zobacz.

Od ponad 20 lat nasza firma dynamicznie się rozwija, stale podnosząc standardy pracy, jakość obsługi oraz zakres oferowanych produktów. Uznaliśmy, że nadszedł czas by w jasny i czytelny sposób zakomunikować zmiany jakie od pewnego czasu mają miejsce w naszej firmie.

budmech.pl

Wynikiem tej decyzji jest odświeżenie identyfikacji wizualnej firmy, które obejmuje nowe logo główne oraz wyodrębnienie grup produktowych do postaci pojedynczych marek. Chcemy w ten sposób uporządkować i jednocześnie usprawnić komunikację pomiędzy klientami a każdym z działów wyspecjalizowanym w danym segmencie rynku. 

Kolejną ważną zmianą będzie uruchomienie nowego serwisu WWW, który już wkrótce oddamy w Państwa ręce. Nowa wersja naszej strony to wyraz dostosowywania naszej oferty do zmieniających się oczekiwań naszych Klientów oraz wymagań technologii.

Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony jak i prezentowane na niej informacje będą dla Państwa satysfakcjonujące.

Nowe logo będzie sukcesywnie pojawiać na wszystkich dokumentach, ofertach oraz wszelkich materiałach marketingowych naszej firmy.

Jednocześnie informujemy, że wprowadzenie nowego logotypu w żaden sposób nie wpłynie na dotychczasową współpracę. Wszelkie umowy pozostają w mocy i nie wymagają dodatkowych aneksów.

Aby zostać poinformowanym o uruchomieniu naszej nowej strony, prosimy o zostawienie adresu e-mail klikając poniżej.